Jak szybko wykonać śliczny manicure hybrydowy?

Wszystkie dziewczyny chcą, by ich paznokcie wyglądały nienagannie – były zadbane, lśniące i pięknie pomalowane. Nie zawsze jest toż jednakże łatwe do osiągnięcia. Zapewne niejednej z nas zdarzyło się rozmazać lakier tuż po zrobieniu manikiuru bądź też zarysować idealnie pomalowane paznokcie, np. suwakiem torebki.
Jeżeli kiedykolwiek zdarzyło się tak, że twój misternie przygotowany manikiur nie miał okazji w należytym stanie doczekać do wielkiego wyjścia, na które się szykowałaś, albowiem zniweczyły go obowiązki domowe – witaj w klubie. Doświadczyła tego każda z nas.
Na szczęście problemy z odpryskami należą już do przeszłości, a wszystko dzięki hybrydom. Trwały, połyskujący, nadający paznokciom zdrowy wygląd – ten właśnie jest manikiur hybrydowy, który pokochały dziewczyny z całego świata. Od kiedy można go wykonywać samodzielnie w zaciszu domowym, zyskał jeszcze więcej zwolenniczek.
My ostatnio zauroczyłyśmy się produktami MylaQ. Jest toż nowa marka lakierów hybrydowych gwarantująca dobrą jakość, topowy styl i paletę kolorów dopasowaną specjalne dla wszystkiej z nas. W ofercie znajdziesz aż 60 supermodnych odcieni nadających paznokciom świeży, oryginalny kolor. Taka różnorodność pozwoli ci znaleźć swój jedyny, niepowtarzalny styl, a nawet dopasować manikiur do nastroju lub pogody.
Dodatkowo produkty MylaQ są nader dobrej kondycji i kosztują niewiele – jeden lakier hybrydowy kosztuje zaledwie 17,99 zł. Bezproblemowego zakupu dokonasz w sklepie marki: mylaq.pl/sklep
Jak szybko wykonać manikiur hybrydowy w domu? To banalnie proste. Najpierw opiłuj paznokcie, a następnie w kierunku ich zmatowienia użyj bloku polerskiego, później usuń skórki i oczyść płytkę cleanerem czy płynem odtłuszczającym, nałożonym na bezpyłowy wacik.
Drugi etap to baza. Dzięki niej lakier hybrydowy będzie tak należał do paznokcia, a ty będziesz mogła dłużej cieszyć się ulubionym kolorem.
Następnie dwukrotnie malujesz płytkę na dowolny odcień albo wykonujesz pewien inspirujący wzorek. Każdorazowo utwardzasz naniesiony na paznokcie lakier pod lampą LED.
Zabawę kończysz nałożeniem topu – dzięki niemu osiągniesz połysk, który sprawi, iż ulubiony kolor będzie jeszcze bardziej podkreślony. Top jest też zabezpieczenie lakieru przed czynnikami zewnętrznymi. Na sam koniec przemywasz paznokcie cleanerem, aby nadac im maksymalny połysk.

Proste, prawda?
Zobaczcie kilka pomysłów MylaQ na prześliczny manicure hybrydowy. My nie możemy oderwać wzroku od tych soczystych kolorów!